advertise
  • info گیلان - رشت - خیابان سعدی - سه راه معلم
  • info ۰۹۱۱۴۵۵۱۶۳۴

آموزشگاه فنی و حرفه ای بوستان

آموزشگاه فنی و حرفه ای بوستان با تیم کاری متخصص در خدمت شماست

آموزشگاه فنی و حرفه ای بوستان

آموزشگاه فنی و حرفه ای بوستان  با تیم کاری متخصص در خدمت شماست
آموزشگاه فنی و حرفه ای بوستان به کمک پروردگار، با هدف افزایش توانمندی علمی دانش دوستان گرامی تشکیل شد
آموزشگاه فنی و حرفه ای بوستان به کمک پروردگار، با هدف افزایش توانمندی علمی دانش دوستان گرامی تشکیل شد
از باز خوردهایی که طی این چند سال فعالیت آموزشگاه فنی و حرفه ای بوستان از دانش پژوهان دریافت کرده ایم،متوجه شده ایم که روند حرکت ما کاملا اصولی بوده و رو به جلو است. به امید خدا و حمایت کاربران عزیز ما هم انرژی میگیریم و خیلی قوی تر پیش می رویم.
از باز خوردهایی که طی این چند سال فعالیت آموزشگاه فنی و حرفه ای بوستان  از دانش پژوهان دریافت کرده ایم،متوجه شده ایم که روند حرکت ما کاملا اصولی بوده و رو به جلو است. به امید خدا و حمایت کاربران عزیز ما هم انرژی میگیریم و خیلی قوی تر پیش می رویم.

۱۳۹۰

تاسیس شرکت
تعداد دوره های آموزشی

۱۴۶

تعداد دوره های آموزشی

۹۶%

رضایت مراجعان

اهمیت و جایگاه گروه های آموزشی

گروههای آموزشی به عنوان مجامع آموزشی ، پرورشی و پژوهشی با این اندیشه به وجود آمده اند که ضمن برقراری تعامل و ارتباط سازنده بین دبیران و با جلب مشارکت آنان در فرآیند تعلیم و تربیت ،‌ زمینه استفاده از تجارب و اطلاعات علمی ،‌ آموزشی و حرفه ای صاحب نظران و دبیران در رابطه با روش های تدریس ، شیوه های اندازه گیری و ارزشیابی پیشرفت تحصیلی ، نقد و بررسی کتب درسی ، کاربرد تکنولوژی آموزشی ، تقویت زمینه تحقیق و پژوهش در زمینه بررسی مسائل و مشکلات آموزش و پرورش و در نهایت بهبود کیفیت آموزشی و پرورشی را فراهم آورند. لذا رسالت خطیر گروههای آموزشی به دلیل آماده سازی نیروی انسانی برای ورود به جامعه و بازار کار از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
آموزشگاه فنی و حرفه ای بوستان با سابقه‌ی ۱۰ساله، جزء بهترین آموزشگاه های فنی حرفه ای ایران در زمینه آموزش علوم روز دنیا مفتخر است که با قویترین کادرهای آموزشی ، به شما عزیزان خدمت رسانی کند. هسته اصلی مدیریت و آموزش این موسسه شامل اعضایی با مدارک و مدارج عالی تحصیلی همچون دکتری و کارشناسی ارشد ، مدارک بین المللی تربیت مربی و مدرس، و مدارک بین المللی تدریس می‌باشد. اعضای این تیم با بهره گیری از مدارج علمی و سالها تجربه مستمر در آموزش به مقاطع سنی مختلف بر آن شدند تا گامی عظیم در راستای ارتقای سطح آموزش و یادگیری فنون حرفه ای در کشور بردارند.

ترویج فرهنگ استفاده بهینه از علم در پیشرفت و توسعه ی کاری

مشاور عمومی پرورش گیاهان داروئی

آموزش های روش های نوین داشت و برداشت

مشاور حقوقی صادرات محصولات طبیعی